Stowarzyszenie Przyjaciel

Piekary Śląskie

Z dniem 02 lutego 2017 r. nastąpiła zmiana numeru konta bankowego. Nowy numer to:

ING Bank Śląski S.A. 62 1050 1230 1000 0090 3111 4615

Czytaj więcej...

Dziękując za wsparcie i okazane dobro, którego doświadczamy każdego dnia, w imieniu członków Stowarzyszenia oraz naszych wychowanków, kierujemy do Państwa te oto życzenia.

Czytaj więcej...

Dziękujemy naszym darczyńcom za przekazaną naszemu mieszkaniu przy Ul. Wyszyńskiego 26  kwotę 500 złotych wykorzystamy ją na zorganizowanie wakacyjnych atrakcji jeden pomysł już mamy.

Czytaj więcej...

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zrealizowaniu pięknego projektu naszego podwórka z mieszkania przy ul. Wyszyńskiego 26/1a potrzebne są nam na chwilę obecną: drewniane skrzynki, ziemia do kwiatów, kora i różnego rodzaju rośliny (thuje, do posadzenia w doniczkach).

Czytaj więcej...

Dzięki naszym przyjaciołom z Danii - Lidze Obrony Cywilnej - mieliśmy ferie pełnej wrażeń, nasze mieszkanie przy ul.Wyszyńskiego wybrało się na kulig, piekliśmy kiełbaski i chleb, a także mogliśmy się wybrać na laserowego paintballa bardzo Wam dziękujemy.

Czytaj więcej...

Serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Danii - Lidze Obrony Cywilnej za przekazane nam fundusze każde z naszych 5 mieszkań otrzymało kwotę 500,00 złotych zbliżają się ferie to możemy sobie coś zaplanować na przykład kulig : )

Czytaj więcej...

Wychowankowie domu dziecka też potrafią mieć ambitne plany i cele w życiu, a mała Natalka jest przykładem jak bardzo nasi wychowankowie potrzebują ciepła i miłości. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki funduszom stowarzyszenia możemy opłacić Marcie korepetycje przygotowujące ją już do matury.

Czytaj więcej...

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2015 roku życzymy naszym sponsorom, darczyńcom i osobom nas wspierającym - za Waszą pomoc bardzo dziękujemy

Czytaj więcej...

W  imieniu wszystkich pracowników i wychowanków Domu Dziecka w Piekarach Śląskich, przekazuję serdeczne podziękowania dla sieci marketów Lidl Polska, p. Izabeli Majchrzyk - organizatorce Mikołajów na motorach, firmie Creatus II "Z pasją do dzieci", oraz wszystkim pozostałym darczyńcom

Czytaj więcej...

Pasja, piłka, radość!
Ogólnopolski turniej „Nadzieja na Mundial” Kłobuck 2014
Tego, co działo się w sobotę 25 października w Kłobucku nie da się opisać słowami.

Czytaj więcej...