We wrześniu nasza wychowanka Andżelika Ganzera wyjechała na praktyczną naukę zawodu do Irlandii, organizowaną przez szkołę do której uczęszcza. Jest uczennicą trzeciej klasy technikum o profilu zawodowym: hotelarstwo. Zwróciła się do naszego stowarzyszenia z prośbą o dofinansowanie zakupu stroju na ten wyjazd.

Wychowankę wsparliśmy kwotą 250 złotych, które przeznaczyła na pokrycie kosztów na niezbędny jej elegancki ubiór i kalosze adekwatnie do panującej tam pogody.  Jest nam niezmiernie miło, że dzięki funduszom które otrzymujemy od naszych sponsorów możemy wspierać, tak jak wcześniej Dawida Domina tak i teraz Andżelikę, w ich rozwoju zawodowym i mamy nadzieję, że tym samym pozwalając im się rozwijać, umożliwiamy im lepszy start w przyszłość.