Pasja, piłka, radość!
Ogólnopolski turniej „Nadzieja na Mundial” Kłobuck 2014
Tego, co działo się w sobotę 25 października w Kłobucku nie da się opisać słowami.
Podczas ogólnopolskiego turnieju halowej piłki nożnej piłkarze z 12 domów dziecka swoim pragnieniem gry, ogromną pasją, walecznością i umiejętnościami sprawili, że publiczność na trybunach hali sportowej przeżywała emocje jak na wielkich piłkarskich turniejach. Nasi wychowankowie biorą czynny udział w turniejach piłki nożnej pod opieką p. Kamila Fabiańczyka. Staramy się wspierać naszych piłkarzy w realizowaniu ich hobby i pasji. Udało się nam dzięki finansom stowarzyszenia zakupić dla nich obuwie i stroje sportowe w kwocie 1155 złotych. a także sfinansować wyjazd do Kłobucka (490 złotych). Cieszymy się że z naszą pomocą aktywnie i we właściwy sposób potrafią zagospodarować swój czas wolny grając w piłkę nożną. Życzymy im wielu sukcesów.