Dziś, 6. maja 2011 roku, ogłoszone zostały wyniki konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na dofinansowanie działań organizacji pozarządowych. Jak już wiecie z wcześniejszej notki, nasze stowarzyszenie złożyło projekt w ramach tego konkursu.

Był to nasz całkowity debiut w dziedzinie pisania projektów i programów. Okazało się, że w ramach tego konkursu aplikowało 1832 różnorakich organizacji - konkurencja była więc olbrzymia. Niestety, po pierwszym szczęśliwym dla nas etapie, ostateczne rozstrzygnięcie nie było dla nas korzystne. Z 1832 wniosków akceptację uzyskało 190, a więc niewiele ponad 10%, my nie znaleźliśmy się wśród nich. Jednak nie będziemy się poddawać i bogatsi o to doświadczenie będziemy aplikować w innych konkursach grantowych. Najbliższy już w czerwcu.

Dziękujemy wszystkim życzliwym osobom, które trzymały za nas kciuki.