Zostaliśmy zauważeni - zapewne poprzez tę stronę - przez Stowarzyszenie Szerzących Kulturę KULTURAPIA z Tarnowskich Gór. Bardzo sympatyczni ludzie z tarnogórskiego Stowarzyszenia zaproponowali nam współpracę w innowacyjnym projekcie z obszaru propagowania kultury.

Rzecz szalenie interesująca, tym bardziej, że dotyczy aktywizacji kulturalnej dzieci i młodzieży. Jak wiemy, aktywność kulturalna sprzyja rozwojowi, pomaga szerzej spoglądać na świat i wspaniale wspiera rozwój.

Projekt przewiduje udział dzieci jednego z przedszkoli w Tarnowskich Górach i naszych najmłodszych podopiecznych. Dzieci będą uczestniczyć w warsztatach twórczych, będą tworzyć coś na kształt przedstawienia teatralnego. Wspaniały autorski pomysł ludzi z KULTURAPII.

Chcemy im podziękować za propozycję współpracy. Czekamy teraz w napięciu na rozstrzygnięcie konkursu.